suplementy, preparaty, tabletki na stawy kolanowe | regeneracja stawów

Dzięki prawidłowemu funkcjonowaniu stawów jesteśmy w stanie wykonywać wszystkie codzienne czynności. To właśnie ich praca pozwala nam na swobodne poruszanie się, schylanie oraz na wiele innych aktywności. Dzięki odpowiedniej trosce o kondycję stawów, które są ruchomymi połączeniami pomiędzy poszczególnymi elementami układu kostno-szkieletowego, zapobiegniemy wielu chorobom stawów. Najbardziej narażone na kontuzje są stawy kolanowe. W jaki sposób radzić sobie ze stanami zapalnymi stawów? Właściwa dieta, suplementacja oraz regularne ćwiczenia fizyczne to podstawa, zapewniająca sprawność stawów i ich szybszą regenerację. Jakie suplementy i preparaty są najbardziej skuteczne? Najlepszy na poprawę funkcjonowania stawów jest ekstrakt z nowozelandzkiej mały zielonej (perna canaliculus), który zawiera mnóstwo substancji odżywczych oraz unikalny zestaw kwasów tłuszczowych o właściwościach antyzapalnych. Tabletki ze stabilizowanym ekstraktem z perna canaliculus to najlepsze rozwiązanie na problemy ze stawami, szczególnie ze stawami kolanowymi. W naszym sklepie znajdziecie tabletki wspomagające utrzymanie prawidłowych funkcji stawów oraz preparaty przeznaczone na problemy ze stanami zapalnymi stawów.
 1. Osteoxin D3 1+1 gratis

  Suplement diety
  12,90 zł

  Osteoxin D3 suplement diety. Witamina D3 pomaga w: utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, w utrzymaniu zdrowych kości, w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

  Niedostępny

 2. Biolevox Chondro

  Suplement diety
  37,50 zł

  Chondroityna jest naturalnym składnikiem chrząstki stawowej. Substancją aktywną Biolevox Chondro jest siarczan chondroityny, który występuje naturalnie w chrząstce stawowej.

 3. Biolevox Complex

  Suplement diety
  38,90 zł

  Biolevox™ Complex uzupełnia dietę w składniki naturalnie występujące w strukturach stawowych i wspomagające funkcjonowanie stawów.

 4. Ortonisil Si

  Suplement diety
  59,00 zł

  Ortonisil Si uzupełnia dietę w krzem w postaci kwasu ortokrzemowego stabilizowanego choliną, dzięki czemu jest bardzo dobrze przyswajalny.

 5. Lyprinol 60 kaps.

  Suplement diety
  107,80 zł

  NOWE OPAKOWANIE

  Lyprinol® to suplement diety. Opatentowany, stabilizowany kompleks lipidowy.

 6. Lyprinol 180 kaps.

  Suplement diety
  299,00 zł

  NOWE OPAKOWANIE

  Lyprinol® to suplement diety. Opatentowany, stabilizowany kompleks lipidowy.

 7. Lyprinol Sport 180 kaps.

  Suplement diety
  299,00 zł

  Lyprinol Sport Edition to suplement diety przeznaczony dla sportowców. Preparat zawiera oryginalną kompozycję lipidów PCSO-524, uzyskaną za pomocą wysokozaawansowanej biotechnologii.