suplementy, preparaty, tabletki na stawy kolanowe | regeneracja stawów

Dzięki prawidłowemu funkcjonowaniu stawów jesteśmy w stanie wykonywać wszystkie codzienne czynności. To właśnie ich praca pozwala nam na swobodne poruszanie się, schylanie oraz na wiele innych aktywności. Dzięki odpowiedniej trosce o kondycję stawów, które są ruchomymi połączeniami pomiędzy poszczególnymi elementami układu kostno-szkieletowego, zapobiegniemy wielu chorobom stawów. Najbardziej narażone na kontuzje są stawy kolanowe. W jaki sposób radzić sobie ze stanami zapalnymi stawów? Właściwa dieta, suplementacja oraz regularne ćwiczenia fizyczne to podstawa, zapewniająca sprawność stawów i ich szybszą regenerację. Jakie suplementy i preparaty są najbardziej skuteczne? Najlepszy na poprawę funkcjonowania stawów jest ekstrakt z nowozelandzkiej mały zielonej (perna canaliculus), który zawiera mnóstwo substancji odżywczych oraz unikalny zestaw kwasów tłuszczowych o właściwościach antyzapalnych. Tabletki ze stabilizowanym ekstraktem z perna canaliculus to najlepsze rozwiązanie na problemy ze stawami, szczególnie ze stawami kolanowymi. W naszym sklepie znajdziecie tabletki wspomagające utrzymanie prawidłowych funkcji stawów oraz preparaty przeznaczone na problemy ze stanami zapalnymi stawów.
 1. Biolevox Chondro

  Suplement diety
  29,00 zł

  Chondroityna jest naturalnym składnikiem chrząstki stawowej. Substancją aktywną Biolevox Chondro jest siarczan chondroityny, który występuje naturalnie w chrząstce stawowej.

 2. Biolevox Complex

  Suplement diety
  38,90 zł

  Biolevox™ Complex uzupełnia dietę w składniki naturalnie występujące w strukturach stawowych i wspomagające funkcjonowanie stawów.

 3. Ortonisil Si

  Suplement diety
  59,00 zł

  Ortonisil Si uzupełnia dietę w krzem w postaci kwasu ortokrzemowego stabilizowanego choliną, dzięki czemu jest bardzo dobrze przyswajalny.

 4. Lyprinol 60 kaps.

  Suplement diety
  107,80 zł

  NOWE OPAKOWANIE

  Lyprinol® to suplement diety. Opatentowany, stabilizowany kompleks lipidowy.

 5. Lyprinol Sport 180 kaps.

  Suplement diety
  299,00 zł

  Lyprinol Sport Edition to suplement diety przeznaczony dla sportowców. Preparat zawiera oryginalną kompozycję lipidów PCSO-524, uzyskaną za pomocą wysokozaawansowanej biotechnologii.

 6. Lyprinol 180 kaps.

  Suplement diety
  299,00 zł

  NOWE OPAKOWANIE

  Lyprinol® to suplement diety. Opatentowany, stabilizowany kompleks lipidowy.