O nas

Sięgajpozdrowie.pl to wyjątkowe miejsce, w którym łączymy wiedzę na temat najnowszych badań, innowacyjne podejście do dbania o zdrowie oraz doświadczenie z tradycyjnymi metodami leczniczymi, w pełni wykorzystującymi potencjał darów natury. To sklep, który został powołany do życia z myślą o Klientach, dla których aktywność umysłowa i ruchowa oraz szeroko pojęte zdrowie są sprawą najważniejszą – wręcz priorytetową.

Jesteśmy jednym z pierwszych w Polsce dystrybutorów nutraceutyków, a nasz producent – firma Biovico Sp. z o.o. - jest prekursorem we wprowadzaniu nutraceutyków na polski rynek. Naszą misją jest popularyzacja zdrowego stylu życia oraz produktów w całości opartych na składnikach naturalnych. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, ponieważ doskonale rozumiemy jak istotna jest dla nich świadoma troska o zachowanie sprawności i dobrego zdrowia przez wszystkie lata życia. Z dumą stwierdzamy, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów: zarówno osób w podeszłym wieku, matek dbających o swoje pociechy, jak i sportowców, chcących w naturalny sposób zadbać o kondycję i zapobiec kontuzjom. W naszej ofercie odpowiednie dla siebie produkty znajdą także osoby dbające o swój wygląd, witalność oraz zdrowe odżywianie.

W specjalnie przygotowanej przez nas ofercie znajdą Państwo m.in.: nutraceutyki, tabletki na pamięć, tabletki na stawy, produkty na stawy zawierające kwas hialuronowy, najlepsze suplementy diety oraz profesjonalne produkty do pielęgnacji zranionej skóry. Wierzymy, że nasza oferta spotka się z Państwa zadowoleniem, a zakupy w naszym sklepie będą dla Państwa czystą przyjemnością.