Sale

Lyprinol 180 kaps.

299,00 zł

OPIS PRODUKTU:

Lyprinol® to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Stosowany jest wspomagająco do postępowania dietetycznego w schorzeniach reumatycznych o podłożu zapalnym. Sprawdza się jako kuracja przy reumatoidalnym zapaleniu stawów, chorobie zwyrodnieniowej stawów, łuszczycowym zapaleniu stawów, czy zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa.

Szczegółowy opis

Brakuje Ci 150 zł do darmowej wysyłki
W magazynie
Wysyłka towaru w ciągu 24h
Zamów telefonicznie:
(58) 526-12-13
Informacje ogólne
Lyprinol® jest jedynym tego typu preparatem na rynku. Jego innowacyjne działanie polega na blokowaniu wewnętrznych procesów zapalnych, odpowiedzialnych za występowanie wyżej wymienionych schorzeń reumatycznych.
Ilość masy netto
180 kapsułek po 240 mg = 43,2 g
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze nieprzekraczającej temperatury pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Nazwa producenta
Podmiot odpowiedzialny Biovico Sp. z o.o.
Wskazanie
Dolegliwości bólowe i ograniczenia ruchomości stawów, wynikające ze zmian zwyrodnieniowych lub pourazowych stawu kolanowego i innych stawów maziowych.
Sposób dawkowania
Początkowo 4 kapsułki dziennie w dawkach podzielonych: 2 kapsułki rano i 2 kapsułki wieczorem przez co najmniej 4-8 tygodni. Po zaobserwowaniu działania przeciwzapalnego i przeciwbólowego dawkę można zmniejszyć do 2 kapsułek dziennie.
Wykaz składników
stabilizowany ekstrakt tłuszczowy z zielonych małż nowozelandzkich Perna canaliculus, oliwa z oliwek, żelatyna, substancje utrzymujące wilgotność (gliceryna, sorbitol), przeciwutleniacz (Alfa-tokoferol), osłonka kapsułki zawiera żelatyną wołową, 1 kapsułka zawiera 50 mg stabilizowanego ekstraktu tłuszczów z zielonych małż nowozelandzkich
Alfa-tokoferol syntetycznie produkowana witamina E, która ochrania produkty spożywcze przed zepsuciem na skutek utleniania
choroba zwyrodnieniowa stawów choroba postępująca wraz z wiekiem, będąca wynikiem naturalnego starzenia się tkanki chrzestnej oraz przeciążenia stawów, objawiająca się silnym bólem stawów na skutek ocierania o siebie kości, nieosłoniętych tkanką chrzęstną

O Przesyłce

Sprawdź formy i koszty dostawy

Rodzaj przesyłkiKosztCzas realizacji
Poczta polska 8.00 zł 3-5 dni
Kurier DPD 13.00 zł 1-2 dni
Paczkomat InPost 11.00 zł 1-2 dni

Przypominamy, że zamówienia dokonywane przed godziną 14:00 będą realizowane tego samego dnia, a zamówienia na kwotę powyżej 150 zł dostarczamy gratis!
Sprawdź, co jeszcze możesz dokupić, aby nie płacić za przesyłkę.

Najpopularniejsze