wspomagająco podczas kontuzji

preparaty przeznaczone do stosowania w celach: odbudowy kości, tworzenia tkanek łącznych, produkcji kolagenu, właściwego funkcjonowania chrząstki stawowej i kości, ze szczególnym przeznaczeniem dla osób uprawiających sport, na zmęczenie mięśni po treningu i zwiększenie wydolności organizmu
 1. Biolevox Chondro

  29,00 zł

  Chondroityna jest naturalnym składnikiem chrząstki stawowej. Substancją aktywną Biolevox Chondro jest siarczan chondroityny, który występuje naturalnie w chrząstce stawowej.

 2. Biolevox Complex

  38,90 zł

  Biolevox™ Complex uzupełnia dietę w składniki naturalnie występujące w strukturach stawowych i wspomagające funkcjonowanie stawów.

 3. Biolevox Ha

  159,00 zł

  Nowe opakowanie

  Biolevox Ha to kwas hialuronowy, żel dostawowy 2,2%, ampułkostrzykawka 2 ml.

 4. Lyprinol Sport 180 kaps.

  299,00 zł

  Lyprinol Sport Edition to suplement diety przeznaczony dla sportowców. Preparat zawiera oryginalną kompozycję lipidów PCSO-524, uzyskaną za pomocą wysokozaawansowanej biotechnologii.

 5. Xerthra PRP kit

  749,00 zł

  Xerthra™ PRP kit to nowoczesny zestaw zabiegowy do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego. Produkt gwarantuje najprostszy i najwygodniejszy sposób na najwyższą, bo blisko 13 krotną, koncentrację PRP. Wysoka jakość zestawu pozwala na precyzyjne i wygodne odseparowanie osocza bogatopłytkowego, które znajduje swoje zastosowanie w ortopedii, stomatologi i medycynie estetycznej.