Iniekcje dostawowe

Kwas hialuronowy znajduje mnóstwo zastosowań nie tylko w kosmetologii i chirurgii plastycznej. Inne dziedziny medycyny również korzystają z jego dobroczynnych właściwości. Jedną z ważniejszych jest wspomaganie leczenia zwyrodnień stawów. Kwas hialuronowy zawarty jest w płynie stawowym i działa amortyzująco na powierzchnie chrząstek stawowych, dzięki czemu wykonywanie ruchów jest mniej bolesne. Dostawowe iniekcje kwasu hialuronowego pozwalają na uzupełnienie niedoborów płynu stawowego w torebce stawowej i łagodzą ból. Dzięki stosowaniu bezpiecznych zastrzyków dostawowych z kwasem hialuronowym zwiększa się ruchomość stawów. Mechanizmem działania kwasu hialuronowego w chorobach zwyrodnieniowych jest wpływ na mechanikę stawu, czyli przywrócenie właściwej masy cząsteczkowej w płynie stawowym. Iniekcja dostawowa musi być poprzedzona właściwą diagnozą oraz utrwalona odpowiednimi ćwiczeniami terapeutycznymi. Czas trwania iniekcji to około 15 minut, a sam zastrzyk dostawowy nie jest bolesny. W kategorii Iniekcje znajdzie preparaty i leki na bóle stawów – iniekcje dostawowe, zastrzyki.
 1. Biolevox Ha

  Iniekcje dostawowe
  159,00 zł

  Nowe opakowanie

  Biolevox Ha to kwas hialuronowy, żel dostawowy 2,2%, ampułkostrzykawka 2 ml.

 2. Biolevox HA One

  Iniekcje dostawowe
  495,00 zł

  Biolevox Ha One to kwas hialuronowy, żel dostawowy 2,5%, ampułkostrzykawka 4,8 ml. Biolevox Ha One pozwala obniżyć poziom odczuwanego bólu umożliwiając wykonywanie codziennych czynności. Chroni chrząstkę stawową przed dalszą degeneracją.

 3. Xerthra PRP kit

  Iniekcje dostawowe
  749,00 zł

  Xerthra™ PRP kit to nowoczesny zestaw zabiegowy do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego. Produkt gwarantuje najprostszy i najwygodniejszy sposób na najwyższą, bo blisko 13 krotną, koncentrację PRP. Wysoka jakość zestawu pozwala na precyzyjne i wygodne odseparowanie osocza bogatopłytkowego, które znajduje swoje zastosowanie w ortopedii, stomatologi i medycynie estetycznej.