Suplementy wspomagające prawidłowe funkcje stawów

Staw kolanowy jest największym i najbardziej skomplikowanym w budowie stawem człowieka. Zarówno jego biomechanika, jak i obciążenia, które przenosi podczas ruchu, powodują, że staw kolanowy jest najbardziej narażonym na kontuzje i urazy. Bóle stawów kolanowych zazwyczaj są następstwem urazu. Niemniej jednak zdarza się, że bolące stawy kolanowe świadczą o poważnej chorobie zwyrodnieniowej stawów lub infekcji bakteryjnej. Bóle kolan są efektem noszenia siatek z zakupami oraz wielogodzinnego stania w jednej pozycji. Gdy ból jest skutkiem jednorazowego przemęczenia (np. wycieczka po górach), wystarczy, że nie będziemy się nadmiernie forsować i obciążać kolana. Z kolei silne, powtarzające się bóle mogą być pierwszym objawem zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, dlatego nie można lekceważyć bolących stawów kolanowych! Problemy z kolanami dotyczą przeważnie osób po czterdziestym roku życia, które prowadzą siedzący tryb życia (i nie wykazują aktywności ruchowej) oraz osobom z nadwagą i dźwigającym ciężary. W naszej ofercie znajdują się suplementy diety wspomagające prawidłowe funkcje stawów.
 1. Biolevox Chondro

  Suplement diety
  29,00 zł

  Chondroityna jest naturalnym składnikiem chrząstki stawowej. Substancją aktywną Biolevox Chondro jest siarczan chondroityny, który występuje naturalnie w chrząstce stawowej.

 2. Biolevox Complex

  Suplement diety
  38,90 zł

  Biolevox™ Complex uzupełnia dietę w składniki naturalnie występujące w strukturach stawowych i wspomagające funkcjonowanie stawów.