Biolevox™HA One

Wyrób medyczny
Żel dostawowy 2,5%
Ampułkostrzykawka 4,8 ml
506,90 zł

OPIS PRODUKTU:

Biolevox™HA One to kwas hialuronowy, żel dostawowy 2,5%, ampułkostrzykawka 4,8 ml. Biolevox™HA One pozwala obniżyć poziom odczuwanego bólu umożliwiając wykonywanie codziennych czynności. Chroni chrząstkę stawową przed dalszą degeneracją.
Jako nieliczny na polskim rynku, posiada wysokie stężenie kwasu hialuronowego w dawce. Dzięki dużej zawartości kwasu hialuronowego Biolevox™ HA One w kuracji podaje się w jeden zastrzyk. Dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego w jednej dawce, nie wymaga stosowania iniekcji o dużej objętości.

Szczegółowy opis

Brakuje Ci 200 zł do darmowej wysyłki kurierem
W magazynie
Wysyłka towaru w ciągu 24h
Zamów telefonicznie:
(58) 526-12-13
POLECAJ I ZYSKUJ
Informacje ogólne
Biolevox™HA One to kwas hialuronowy, żel dostawowy 2,5%, ampułkostrzykawka 4,8 ml. Biolevox™HA One pozwala obniżyć poziom odczuwanego bólu umożliwiając wykonywanie codziennych czynności. Chroni chrząstkę stawową przed dalszą degeneracją. Jako nieliczny na polskim rynku, posiada wysokie stężenie kwasu hialuronowego w dawce. Dzięki dużej zawartości kwasu hialuronowego Biolevox™ HA One w kuracji podaje się w jeden zastrzyk. Dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego w jednej dawce, nie wymaga stosowania iniekcji o dużej objętości.
Ilość masy netto
Ampułkostrzykawka 4,8 ml
Warunki przechowywania
Produkt sterylizowany parą. Nie stosować w przypadku uszkodzenia sterylnego opakowania. Przechowywać w temperaturze od 2 do 25 st. C. Zapobiegać wstrząsom.
Nazwa producenta

Biovico Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 15 B
81-061 Gdynia
Infolinia: +48 58 526 12 13
Zastosowanie
W przypadku uszkodzenia stawu (w wyniku jego urazu lub choroby zwyrodnieniowej) elastyczność i lepkość mazi stawowej obniża się, co zmniejsza ruchomość stawu, wywołuje bóle i powoduje destrukcję chrząstki stawowej. Uzupełnienie mazi stawowej przez wstrzyknięcie do stawu oczyszczonego kwasu hialuronowego poprawia jej elastyczność i lepkość już po jednorazowym podaniu, w wyniku czego już po pierwszym cyklu leczenia zwiększy się ruchomość stawu oraz zmniejszy poziom odczuwanego bólu będącego skutkiem degeneracji chrząstki stawowej. Efekty kuracji utrzymują się przez wiele miesięcy.
Sposób użycia
Zabieg iniekcji dostawowej może wykonywać tylko lekarz.
Wykaz składników
1 ml roztworu zawiera:
Hialuronian sodu 25,000 mg
NaCl 0,9% 6,500 mg
Dwusodowy wodofosforan 0,563 mg
Sodowy dwuwodorofosforan 0,045 mg
Woda do iniekcji q.s
Tabela składników
Składniki Zawartość w 1 ampułce: % RWS *
Hialuronian sodu 25,000 mg **
NaCl 0,9% 6,500 mg **
Dwusodowy wodorofosforan 0,563 mg **
Sodowy dwuwodorofosforan 0,045 mg **
Woda do iniekcji q.s. **
* Referencyjne Wartości Spożycia
** Referencyjne Wartości Spożycia nie zostały ustalone
hialuronian sodu (kwas hialuronowy) związek chemiczny o budowie polimeru, niewykazujący właściwości alergizujących, zwiększający elastyczność skóry, posiadający działanie przeciwzapalne
maź stawowa substancja zmniejszająca tarcie w stawach, znajdująca się w torebce stawowej i składająca się z m.in. kolagenu i glukozaminy

O Przesyłce

Sprawdź formy i koszty dostawy

Rodzaj przesyłkiKosztCzas realizacji
Poczta Polska 9.00 zł 2-3 dni
Poczta Polska za pobraniem 12.00 zł 2-3 dni
Kurier DPD 13.00 zł 1-2 dni
     

Przypominamy, że zamówienia dokonywane przed godziną 14:00 będą realizowane tego samego dnia, a zamówienia na kwotę powyżej 200 zł dostarczamy gratis kurierem!
Sprawdź, co jeszcze możesz dokupić, aby nie płacić za przesyłkę.

Sięgaj po zdrowie i korzystaj ze zniżek!

Poleć nasz sklep znajomym i otrzymaj 10 punktów na kolejne zakupy.

1 pkt = 1 zł!

Zaloguj się na swoje konto i wyślij znajomym link lub kod polecający. Jeśli Twój znajomy zrobi zakupy z Twojego polecenia, otrzymasz 10 punktów do wykorzystania w sklepie Siegajpozdrowie.pl!

Każdy znajomy, który zrobi zakupy to kolejne 10 punktów dla Ciebie!

Przekonaj znajomych do skorzystania z programu – jeśli kwota jego pierwszego zamówienia przekroczy 50 zł, otrzyma 10 zł zniżki!

Regulamin promocji dostępny TUTAJ.