10 mar 2016

3 zdrowe nawyki, dzięki którym będziesz szczęśliwa

3 zdrowe nawyki, dzięki którym będziesz szczęśliwa

Jak być kobietą idealną? Według współczesnego świata kobieta idealna musi być subtelna i wrażliwa, a tym samym odważna i niezależna. Powinna walczyć o swoje jak lwica, otaczać cały świat troską, być miłą, silną, zaangażowaną i opanowaną. Czy jest to możliwe? Najważniejsze jest, aby pozostać sobą. A to, jak czujemy się we własnej skórze zależy wyłącznie od nas samych. Dlatego rób to, co kochasz i bądź sobą, bez względu na to, co dyktuje Ci otoczenie.

Uśmiech ozdobą każdej kobiety

Nic tak nie dodaje uroku kobiecie jak uśmiech, a codzienna dawka ruchu poprawi nastrój, nawet w pochmurne dni. Cała Polska zaczęła biegać, ale Ty nie masz na to ochoty? Wypróbuj wszystko, co przychodzi Ci do głowy – zajęcia fitness to nie tylko step, to także pełna energii zumba, pole dance, aqua aerobik. Może najwyższy czas sprawdzić czym jest CrossFit? Jeśli wolisz mniej dynamiczne sporty, zapisz się na jogę, pilates lub zajęcia siłowe. Grunt to nie poddawać się po pierwszych zajęciach. Znajdź coś, co sprawi Ci radość, a sport stanie się przyjemnością, z którą nie będziesz się mogła rozstać.

Zastrzyk pozytywnej energii

Zapoznaj się z superfoods. To naturalne produkty, które mają wyjątkowo dużą zawartość właściwości odżywczych, cennych dla zdrowia człowieka. Super żywność jest bohaterem dla Twojego organizmu – wzmacnia odporność, wspomaga odchudzanie i redukuje wolne rodniki. Jej składniki pomagają zapobiegać wielu chorobom, zwalczają nieprzyjemne dolegliwości żołądkowe oraz wspierają pracę serca. Dostarczają mnóstwo witamin i minerałów. Zawierają białko, błonnik oraz nienasycone kwasy tłuszczowe. Superfoods dbają o nasz organizm – jego kondycję, formę i urodę. Gdzie znaleźć super żywność?

Natura najlepsza dla zdrowia

Egzotyczne superfoods coraz częściej pojawiają się w naszych sklepach. Warto sięgnąć po jagody goji, młody jęczmień, sok z brzozy czy algi morskie w postaci Chlorelli. Mikroalgi to jedne z najstarszych organizmów żyjących na Ziemi. Chlorella wspiera zdrowe odchudzanie, ponieważ w tym samym czasie uzupełnia organizm o cenne składniki odżywcze. Zawiera m.in. żelazo, cynk, potas, magnez. Jest bogata w witaminy grupy B i A, C, K oraz kwas foliowy. Chlorella w postaci suplementu diety to prawdziwa dawka energii i zdrowa. Dotlenia organizm, likwiduje wirusy i bakterie, działa przeciwnowotworowo. Chlorella przede wszystkim odpowiedzialna jest za detoksykację. Dzięki potrójnym warstwom ochronnym, wyprowadza toksyczne substancje z organizmu. Jej błona komórkowa pochłania szkodliwe metale ciężkie i inne niezdrowe składniki. Naturalną i sproszkowaną Chlorellę zawiera Algomed. To preparat dla wszystkich, którzy chcą przejść na dietę odchudzającą, ponieważ dostarcza odpowiednio zbilansowany pakiet substancji odżywczych.

Piękna i zdrowa

Jak poczuć się wyjątkowo każdego dnia? Zadbaj o siebie w taki sposób, jak lubisz. Sprezentuj sobie upominek bez okazji. Tak naprawdę codzienne czynności mogą Ci przynieść najwięcej przyjemności i satysfakcji. Zrób coś inaczej niż zwykle. Zaplanuj sobie dzień, tak by pod koniec każdego czekała na Ciebie miła nagroda. Recepta jest prosta. Znajdź sport dla siebie i trenuj 3 razy w tygodniu, to nie zajmuje dużo czasu! Odżywiaj się zdrowo – witaminy, świeże warzywa i owoce, lekkie potrawy dodadzą Ci energii. Przede wszystkim każdy dzień zaczynaj z uśmiechem na twarzy.

Komentarze (0)